Anatourya

artiyasam You also can join our ARTIYASAM Agency Tours.

Banner

weekend tour

User Rating:  / 0

Bolu Göynük Çubuk,sünnet, Abant Efteni Lakes Düzce Samandere And Güzeldere Waterfalls and Akçakoca Tour

The Black Sea area is one of the great places in the summer because of it's cool temprature in the summertime.We'll visit Göynük with it's  bautiful hidden places, Akşemşettin with it's beautiful natur and untouched architectures. At Çubuk lake we'll see the windmills,have a nice walk around the Sünnet lake.İn Bolu we will stay for a night and go next day to Düzce Gölyaka that is surrounded with a beautiful natur   and  lakes. İf you like the natur than it's the perfect tour to join.On the way back home we'll visit  the little town Akçakoca

DATES:    |  04-05 May | 22-23 June  | 31 August-01 September  |  23-24 November

Our Program:

1.DAY:We'll leave at 07:00 in the morning from Kizilay Guvenpark. We'll have breakfast in the bus and will be in  Göynük at around 11:00.First place to visit : Akşemsettin tume and Süleymaniye mosque. After visiting Akşemsettinoğlu mantion we'll visit and clime up to the  clocktower .After having  lunch in Goynuk we'll leave to Cubuk lake and visit the windmills there and leave to Sunnet lake. After walking around the Sunnet lake we'll go to Abant and see the Abant lake and have a walk there and leave after to Bolu and stay there in the hotel and have dinner at the hotel and rest for the night. 

 2.DAY: After having breakfast in the hotel,we'll leave to Golkaya and have time for some shoppings there. İn “Efteni Lake” we'll visit the bird paradise and Guzeldere and Samandere waterfalls. We'll have lunch in  Gölyaka and leave after to Akçakoca.We'll visit the  Ceneviz tower and  Akçakoca mosque.After we'll have free time to go around the town and shop and after we'll leave to Ankara and planning to be there at around 22:00.

 

  

 

 

we'll meet at  Kumrular-Kizilay 07:00 in the morning

Cost:

cash credit card:

credit card
three payments
Adults 225 TL 225 TL 240 TL
single room 255 TL 255 TL 270 TL
7-12 age 185 TL 185 TL 200 TL
0-6 age 85TL 85TL 85TL
 

 

İncluded:

transportation,tea,coffee , breakfast(1), dinner(1), waterfall-Abant lake national park entry,hotel(1),TURSAB travel insurance,  hizmetleri

Not İncluded:

Museum and, all alcohol and soda's drinking at lunch and dinner,

Bring with you

bagpack,extra cloting,raincoat,coat , museum card if you have one,

Likya CİTİES TOUR RAMADAN HOLİDAY TOUR 08-11AUGUST 2013

User Rating:  / 0

DATES: 08-11 AUGUST 2013 RAMADAN HOLİDAY 3 NİGHTS 4 DAYS

OLYMPOS GOD MOUNTAİN İN TAHTALİ, İN FİNİKE,SANTA CLAUS HOMETOWN, İN DEMRE THE UNDER WATER CİTY AND KEKOVA.

ALL THESE YOU CAN SEE ON THİS TOUR.

PROGRAM

AT 23:00 AT NİGHT WE'LL MEET İN KİZİLAY,AT THE CORNER OF KUMRULAR STREET, İN FRONT OF PENGUEN CAFE. 

1.DAY : İN THE MORNİNG OF ARRİVAL AT THE HOTEL İN OLYMPOS WE'VE BREAKFAST AND AFTER WE'LL SHOW YOU THE AREA AND THAN YOU WİLL HAVE SOME  FREETİME.AFTER LUNCH WE WİLL SPENT SOME TİME AT THE BEACH AND LATER WE'LL VİSİT THE ANCİENT CİTY OLYMPOS.. AFTER DİNNER AT THE HOTEL WE'LL LEAVE TO CİRALİ TO CLİME UP THE CHİMERA,THE MOUNTAİN WHERE THE FİRE İS BURNİNG SİNCE HUNDREDS OF YEARS.WE'LL HAVE SOME DRİNKS THERE AND MUSİC AND DANCE.AFTER SPENDİNG COUPLE HOURS AT THE MOUNTAİN .AFTER TWO HOURS AT THE CHİMERA WE'LL GO BACK TO THE HOTEL AND AFTER YOU CAN VİSİT THE BARS AND DİSCO'S İN THE CİTY.

2.DAY: WE'LL WAKE UP EARLY İN THE MORNİNG FOR A BOOTSTOUR AND GOİNG TO KEMER. AFTER HAVİNG SOME STOPS ON OUR WAY WE'LL GO TO THE ANTİC CİTY OF PHASELİS SEE ALL THE BEAUTY OF THE ANTİC CİTY AND TURN BACK TO OUR HOTEL.

3.DAY AFTER BREAKFAST WE'LL LEAVE TO FİNİKE, MYRA THE ANTİC THEATER AND SANTA CLAUS CHURCH  İN DEMRE ,KEKOVA THE UNDER WATER CİTY AND GO LATER ON BOAD.AFTER HAVİNG LUNCH ON BOAD WE'LL LEAVE FOR SİMENA AND KALEVİLAGE .WE'LL TURN BACK TO THE HOTEL AND HAVİNG DİNNER THERE.

4.DAY:AFTER BREAKFAST WE'LL HAVE FREETİME TİLL 13:00 AND AFTER LUNCH WE'LL TURN BACK TO ANKARA.WE PLAN TO BE BACK İN ANKARA AT AROUND 23:00 İ

 

Ercan ASLAN

 


 

 

COST

  CASH CREDİT CARD

CREDİT CARD
THREE PAYMENTS
ADULTS 575 TL 575 TL 595 TL
SİNGLE ROOM 670 TL 670 TL 700 TL
7-12 YEARS 475 TL 475 TL 495 TL
0-6 YEARS Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz


* 3-12 YEARS:COST İS VALİD İF THEY STAY WİTH ADULTS İN A ROOM
* 7-12 YEARS:COST İS VALİD İF THEY STAY WİTH ADULDS İN A ROOM
* 0-6 YEARS:COST WİLL BE 195TL MORE İF THEY HAVE THEİR OWN SEAT İN THE BUS

İNCLUDED

TRANSPORTATİON,GUİDE Rehberlik, TRAVEL İNSURANCE,BREAKFAST İN THE BUSı,BREAKFAST(4), DİNNERi(3),LUNCH(2 ON THE BOAT), BOATS TOUR 2 (Kemer-Phaselis AND Kekova BOATSTOUR),HOTEL

NOT İNCLUDED

1. AND LAST DAY LUNCH,  ALCHOLİC DRİNGS AT THE HOTEL PERSONAL SPENDİNGS,ALL DRİNKS TAKEN AT MEALS BUT WATER MUSEUMS

 

Uzun Doğu Anadolu Ve Gap Turu Klasik 01 Haziran 2012 - 08 Haziran 2013

User Rating:  / 0

Ankara-Antakya-Gaziantep-Adıyaman-Nemrut-Şanlıurfa-Harran-Mardin-Midyat-Hasankeyf-Diyarbakır-Elazığ-Harput-Ankara

Uzun bir Doğu Anadolu ve Gap turu klasiği...

Ankara'dan başlayacak yolculuğumuz farklı dinsel inançların birleştiği ve kardeşçe yaşadığı Anktakya olacak. Dünyanın sayılı mozaik müzesi, Titus tüneli, Kiliseleri, Havrası, Hristiyanlığın ilk doğup büyüdüğü Sn Pierre kilisesi bizleri şaşırtacak. Gaziantep son dönemde oldukça değişti. Gözlerinize inanamayacaksınız. Özellikle Mozaik ve Arkeoloji müzesi çok özel olacak. anılarınızda. Nemrut'a çıkacağız. Pers ve Roma uygarlığının birleşimi anlamına gelen Kommagene uygarlığı hakkında bilgilenecek, peygamberler şehri Şanlıurfa'ya geleceğiz. Kübik evleri ile Harran, Balıklı göl, Ulucami'yi göreceğiz. Sıra gecesi eğlencemiz olacak. Mardin'i göreceğiz. Dar sokaklarda yürüyecek, Mezopotamya denizi eşliğinde kahve içeceğiz. Manastırlar, Camiler, Kiliseler olacak gezimizde. Gece Mardin'i inci gerdanı şeklinde göreceğimiz alana gidecek, fotoğraf çekeceğiz. Midyat'ta taş konakları, Mor Gabriel manastırını, ince işçiliğin en güzel örneklerinin yapıldığı telkari işçiliğini göreceğiz. Hasankeyf gezisi olacak, Oldukça modern çizgilere sahip Diyarbakır sizleri çok şaşırtacak. Hiç ummadığınız bir zenginlikle karşılaşacaksınız Diyarbakır'da. İyiki gelmişiz diyeceksiniz. Elazığ eski yerleşimi Harput'u görecek ve Ankara'da olacağız. Oldukça uzun, kültürel açıdan zengin bir rotamız olacak. Bu geziyi unutmayacak, fotoğraflarınızla taçlandıracaksınız.

Unutmayın; 30 gün öncesi kayıtlarda %10 erken rezervasyon indirimimiz var.  Kaçırmayın diyoruz.

PROGRAMIMIZ

Saat 22.00’de, Kumrular caddesi önünden hareket ediyoruz.

1.GÜN:Sabah saat: 07.30’da Harbiye’deki otelimize gidip yerleşiyoruz. Kısa süreli ve kahvaltı sonrası bu kentin kültürel zenginliklerini tanımak için şehir turumuza başlıyoruz. Sırasıyla; arkeoloji müzesi, Ortodoks kilisesi, eski Antakya evlerinin arasından geçerek Katolik kilisesi, Habib-i Neccar camii ve Saint Pierre gezisi sonrası Samandağ’ın Çevlik beldesine gidip öğle yemeği yiyoruz. Titus tünelini ve mağara kaya mezarlarını gezdikten sonra Harbiye’ye gelip Harbiye şelalelerini geziyoruz.İpek alış verişi yaptıktan sonra akşam yemeğimizi restorantta yiyoruz. Yemek sonrası erkenden yatıyoruz.

2.GÜN: Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılarak Zenginler mahallesindeki dar sokaklardan geçerek Uzun çarşıda yapacağımız yöresel ürün alış verişi sonrası yapacağımız künefe ikramı sonrası Gaziantep’e doğru yola çıkıyoruz. Gaziantep’te yöresel yemek menüsü ile öğlen yemeğimizi yedikten sonra Gaziantep şehir turuna başlıyoruz. Şehir turu kapsamında; Arkeoloji-Mozaik müzesi, Gaziantep kalesini Hasan SÜZER etnoğrafya müzelerini gezdikten sonra otelimize gelerek kısa bir dinlenme sonrası yemeğe geçerek akşam yemeği sonrası isteğe bağlı Gaziantep’te şehir merkezinde gece turu atıyoruz. Konaklama otelimizde.

3.GÜN:  Sabah kahvaltı sonrası Sedef atölyeleri ve Bakırcılar/Baklavacılar çarşısını gezdikten sonra Adıyaman’a doğru yola çıkıyoruz. Adıyaman otelimize geçerek kısa bir dinlenme arası verdikten sonra akşam yemeği yiyor ve erkenden yatıyoruz. Gece yolculuk var.

4.GÜN: Saat: 02.00’te kalkıp yerel araçlara binerek Nemrut dağı Milli parkına gidiyoruz.  Doğu terasında gün doğumunu izliyoruz. Batı terası, Arsemia, Karakuş tümülüsü, Cendere köprüsünü gezdikten sonra otelimize dönüp bir süre dinleniyoruz. Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz. Yol güzergahımızda Atatürk barajını seyir terasından seyrettikten sonra Şanlıurfa’ya varıyoruz. Anadolu’nun ilk revaklı ve son cemaat kısımlı camisi olan ve Hz. İsa’nın mendili içine atılan kuyuyu içinde barındıran Ulucami,  Balıklı Göl, hareketliliği ve eski hanları ile tarihi içinde barındıran Kuyumcular Çarşısı, Nacar (Nacar) Pazarı, Hüseyniye Çarşıları, Bedesten, Sipahi Pazarı ve daha birçok çarşının içinden geçerek tarihi Gümrük Hana ulaşıyoruz ve burada bir çay molası verdikten sonra otelimize geçerek dinleniyoruz. Akşam yemeği sonrası Sıra gecesi eğlencesi var. Konaklama otelimizde.

5.GÜN: Kahvaltı sonrası Urfa’dan hareket edip Harran’a gidiyoruz. Döneminin önemli Ticaret, Bilim ve Din merkezi olan Tarihi Harran Şehrine doğru yola çıkacağız. Harran Höyüğü, İlk İslam Üniversitesi sayılan Ulu Camisi ve insanların ilk yaptıkları ev şekillerinden olan Kubbe evlerini göreceğiz, bu evlerde yöresel kıyafetlerle çektireceğiniz fotoğraf ile albümünüze bu anınızı da yerleştirebilirsiniz. Urfa’ya gelip vereceğimiz öğlen yemek molası sonrası  Mardin’e hareket ediyoruz. Mardin şehir gezisi kapsamında Kasımiye Medresesi, PTT Binası(Şahtana Ailesi Evi), Sıtti Radviye Medresesi , Yıldızlı Tavanı, Hz. Muhammed’in Ayak izi ve Manastırı, Deyruzaffaran Manastırı, Ulu Camii gezilerinden sonra Mardin de sokak gezisi gerçekleştireceğiz. Otelimize geliyor ve yerleştikten sonra akşam yemeğimizi yiyoruz. Gece yemek sonrası Mardin’i gece gerdanlığı ile görebileceğimiz alana gidip Mardin’i seyrediyor ve dar sokaklardan yürüyerek gece Mardin keyfini çıkarıyoruz. Konaklama otelimizde.

6.GÜN: Kahvaltı sonrası Mardin’den ayrılıp Midyat yolu üzerinde bulunan Mor Gabriel Süryani manastırını geziyoruz. Midyat’ta Süryani kadim kilisesi ve Midyat evlerinin en güzel örneklerinin sergilendiği Midyat Konukevi ziyareti sonrası Gümüşçülerde alış veriş yapıyoruz. Öğlen yemeği molası sonrası Hasankeyf’e doğru yola çıkacağız. Burada, ünlü Kalesi, Büyük Saray, Tılsımlı Kapı, Darphane ve Kule gibi önemli yapıtları görüp çay/kahve molası verdikten sonra Diyarbakır otelimize geçerek dinleniyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

7.GÜN: Yapacağımız kahvaltı sonrası Diyarbakır şehir turuna çıkıyoruz. şehir gezisi kapsamında Diyarbakır’da ilk olarak Keçi Burcuna çıkıyoruz, Hevsel Bahçeleri, On Gözlü Köprü, Mardin Kapı ve Dicle Havzasını görüyoruz. Sonra Sur içinde Anadolu’nun İlk Camilerinde olan Diyarbakır Ulu Camini gezip “Otuz beş Yaş” ve “Haydi Abbas” Şiirlerinin yazarı C.Sıtkı Tarancı’nın doğduğu ev olan Müze Evi ziyaret edeceğiz. Sonraki durağımız Dört Ayaklı Minare ilginç mimarisiyle sizleri şaşırtacak bir yapı ve alışıla gelinmiş kiliselerden farklı ve sıcak havasıyla Keldani Kilisesi ile gezimizi tamamlayarak vereceğimiz öğlen yemeği molası sonrası Elazığ’a hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde Elazığ'a varıyor, otelimize geçerek dinleniyoruz.

8.GÜN: Alacağımız kahvaltı sonrası Elazığ’ın eski yerleşim merkezi olan Harput’a hareket ediyoruz. 4000 Yıllık Tarihe Sahip Harput, birçok medeniyete ev sahipliği yapması ile nedeni birçok eseri barındıran Harput ta; Harput Kalesi, Ulu Cami, Sara Hatun Camii,  Arap Baba Türbesi, İmam Efendi, , Ahi Musa Mescidi Ağa, Kurşunlu Camii, Cimşit Hamamı, Dabakhane, Meryem Ana Kilisesi, Tarihi Harput Evlerini gördükten sonra vereceğimiz öğlen yemek molası sonrası Ankara'ya hareket ederek gece saatlerinde Ankara'da oluyoruz.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Artıyaşam 1
Artıyaşam 2
Ferdi Miskbay1
Ferdi Miskbay1
Gülsen Aksoy
Eray Doğutepe
İlknur Doğutepe
Ercan ASLAN trenle Gap


Daha Büyük Görüntüle


ARTIYAŞAM GAP GEZİSİ ile artiyasam2010

HAREKET NOKTAMIZ

01 Haziran 2012, 15:10

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
7 taksit
Yetişkin 1165 TL 1165 TL 1230 TL
Tek kişilik oda 1415 TL 1415 TL 1485 TL
7-12 yaş 915 TL 915 TL 960 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz


* 3-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 300 TL ilave edilir.

3 kişilik odada kişibaşı: 1050Lira peşin   1100 lira KK ile 7 taksit

Garanti ve Yapı kredi kartlarına taksitlendirme yapılabilmektedir.

GAP Tour 8-15 June 2013

User Rating:  / 0

Malatya-Diyarbakır-Hasankeyf-Midyat-Mardin-Şanlıurfa-Harran-Adıyaman-Nemrut Southeastern..:: 7Night- 6 Days(2 nights in the train)
Dates: 04-11 May 2013 | 08-15 June 2013 | 07-14 September 2013 | 12-19 October 2013 Turkish Kurban Bayramı

Where the old civilization starts and high  geopolitical importance of the  area that you should not miss to see .

We're traveling with the train to eastern and southeastern of Anatolian with our acency Artiyasam to see all the beauty in that area.  The wagon-lits are for four person in the train and starting  the first day of the trip with visiting  Malatya in the morning and after Diyarbakir,the nice modern city,Batman,Hasankeyf you will see the old buildings built with  rocks,Midyat famous with there  hand made silver jewelry and the workshops

At the evening we'll visit Mardin and walk through the nice narrow streets and in Sanliurfa we join on the night.

The eastern tumulus that was made by 1.Antiochus,we'll see the sundrise and after all we'll turn back with the train to Ankara .

 

 

 

Program:

We'll travel with the blue train ,meeting at 14:30:
Dinner will be in the train .

1.Day: MALATYA-DİYARBAKIR.
On our way between Sivas-Çetinkaya, you will see  TECER mountain from the train ,from Çetinkaya we'll go southern and see Hekimhan,Yazıhanayrılan yolu izleyerek Hekimhan, İn the morning at around 06.15 we'll arrive to Malatya. İn Malatya our bus will pick us up from the trainstation and we'll have breakfast on the way.To get to Diyarbakir we'll pass Elazıg,Hazar River and  Maden and Ergani. After having breakfast we'll do a citytour in Diyarbakir and see the historical walls of  Diyarbakır, Mardindoor, Cahit Sıtkı Tarancı museum,grand mosque,four footed minaret, Morpetriyum Keldani Catolik Church. After all we'll go to the hotel and have dinner at the hotel.

2.Day: DİYARBAKIR-HASANKEYF-MİDYAT
We'll leave the hotel after breakfast early in the morning. Near Batman we'll see  Ilısu lake,at  Dicle river we'll see the antique  city of  Hasankeyf and El-Rızk Mosque that should be under the waterdam soon , visit of the small and the big Palace before we get to the city Mityat. After having lunch in Midyat we'll visit the guest house,   purple monastery Gabriel and the Midyat Telkari masters hand made silver jewelry and you will have some time free to shop.and leave to our hotel and rest.


3.Day:MİDYAT-MARDİN
After breakfast we'll leave to Mardin and on our way way we'll stop in Savur(Mardin was called Savur in old times)İn the miniature city Mardin(Savur) we'll be guest in one of the citizen. After resting in Savur we'll move to Mardin and start our citytour after lunch . We'll see the Kasımiye Madrasa, PTT Building(Şahtana family house), Sıtti Radviye Madrasa , Star Ceiling, Hz. Muhammed’in food step , Ulu Camii and walk on the city of Mardin.We'll have dinner in the hotel and rest on the terrace.

4.Day: MARDİN-ŞANLIURFA-HARRAN: After breakfast we'll leave to Sanlıurfa.During the citytour we' also see the first and the last anatolians porches community mosque and the Ulucamii that has the well which Jesus's hankerchief was thrown in ,  the fish lake, the jewelry bazaar, Nacar (Nacar) Pazarı, Hüseyniye bazaar, Bedesten, Sipahi bazaar,Harran city,the first islamic university , taken pictures with regional dresses and after all we'll leave to our hotel. İf you like you can join the one night that is included in the cost or you can rest in your room at the hotel in Sanliurfa.

5.Day: ŞANLIURFA-ADIYAMAN: After breakfast in the hotel we'll go to Adiyaman and visit on our way Ataturk Dam.After lunch we'll leave to Nemrut . On our way we'll see: Arsemia,  Cendere bridge and Karakuş Tumulus and God's mountain Nemrut .After we'll see the great sundown from the west terrace  and after we'll see the   Kommagene Kingdom of the King Antiochus ,the sundown and sunrice  reflects  under  his feets.  We'll stay in Nemrut at the hotel.

6.Day:  ADIYAMAN-MALATYA
After having lunch in the hotel we'll spent some time for shoppingand after we'll leave with the train to Ankara.  

 

 
 

 

ÜCRET

Cash Credit Card

Credit card with 7 payments

Adults 925 TL 925 TL 975 TL
one person room 1125 TL 1125 TL 1185 TL
7-12 years old 725 TL 725 TL 775 TL
0-6 old 325 TL 325 TL 375 TL


 

 

Batı Karadeniz Ramazan Bayramı Turu 08-11 Ağustos 2013

User Rating:  / 0

3 Şelale 3 Kanyon Doğa-Fotoğraf Ve Kültür Turu -Pınarbaşı-Valla-Çatak-Horma Kanyonları-Ilıca Şelalesi-Azdavay-Suğla Yaylası-Medil Mağarası-Aşıklar Köprüsü-Küre-İnebolu-Sinop-Gerze, Erfelek Şelaleleri Gezisi 3 Gece 4 Gün
Artıyaşam Özel Yeni Tur

TARİHLER:20-23 Nisan ve 08-11 Ağustos 2013 Ramazan Bayramı 26-29 Ekim 2013 Kurban Bayramı  

Yeni ve daha çok doğa ama kültürde içeren Artıyaşam özel bir etkinlik...

Önce karar verin; Bu bayramda muhteşem bir doğanın içerisinde 4 gününüzü dolu dolu macera ve heyecan ile geçirmek istiyor musunuz?

Buz gibi şelale sularında yüzmek, 28 takım şelale geçişi yapmak, nefis doğa içerisinde köyler ile içe içe eko turizmin keyfine varmak istiyormusunuz? Bayram'da sıcaklar, iş yoğunluğu sizi çok yordu. Artık yeşil ve doğa görmek, sulu bir etkinlik yapmak istiyorsunuz!

Eğer cevabınız evet ise; Çok düşünmenize gerek yok! hemen kaydınızı alalım.

Özetle; Etkinliğimiz Küre dağları Milli parkları sınırları içerisinde geçecek. Bir ucunda Pınarbaşı 3 tane Valla-Çatak ve Horma kanyonlarını gezecek, Ilıca şelalesinde suya gireceğiz. Ortada Azdavay bölgesi doğa gezisi kapsamında Medil mağarasını aşıklar köprüsünü gezecek, Çatak kanyonunun içlerine girerek Nalbantoğlu bölgesinde suya girecek öğlen yemeğimizi köyde köy usülü yiyeceğiz. ve 2 gün Yanık Ali konağında konaklayacağız. Ersizler kanyonunda Ecevit çorbası molası verecek, İnebolu'da Türk ocağını, Aşılı evleri, Abana'yı, Çatalzeytin'i göreceğiz. Sinop'ta Ülkemizin tek fiyortlarını görecek, Karakum, Ünlü cezaevi, kale gezileri yapacak ve Gerze'de tabiri uygunsa denizin üstündeki North Star otelinde kalacağız. Son günde ver elini Erfelek diyecek 28 adetlik Tatlıca takım şelalelerinde geçiş yapacak, buz gibi Gürleyik şelalesinde suya gireceğiz. 4 güne bunların hepsi sığacak mı? evet sığdıracağız. Emin olun dolu dolu ve macera heyecan dolu geçecek. Denizde ve buz gibi şelale sularında yüzeceksiniz. Ama daha çok şelale sularında.  Kesin katılmalısınız!   

Unutmayın; 30 gün öncesi kayıtlarda %10 erken rezervasyon indirimimiz var.  Kaçırmayın diyoruz.

PROGRAMIMIZ

1.GÜN: 18 ağustos 2012 cumartesi: Ankara-Pınarbaşı Ilıca şelalesi, Valla, Horma ve Çatak kanyonları:
Sabah saat 07.00’de Kumrular Cad. girişi Penguen pastanesi önünde buluşma ve hareket. Katılımcı dostlarımızı ara duraklardan alarak araç içi ikramlarla öğlen saatlerinde Küre dağları milli parkı sınırları içerisinde olan Ülkemizin en vahşi ve uzun kanyonlarından Valla kanyonunu gördükten sonra; Pınarbaşı Ilıca köyüne gidip etli, mancarlı, patatesli gözlemelerle öğlen yemeği molası verdikten sonra Ilıca şelalesine gideceğiz. Sizlere yapacağımız ikramlarla şelale sularından oluşan doğal jakuzi içerisinde yüzme molası vereceğiz. Bunu mutlaka yaşamanız lazım, buz gibi şelale sularına alıştıktan sonra çıkmak istemeyeceksiniz. Çatak ve Horma kanyonlarının çıkış noktalarını gördükten sonra Azdavay'a hareket edeceğiz. Azdavay Yanık ALi konağında odalarımıza yerleştikten sonra vereceğimiz akşam yemeği molası sonrası konak bahçesinde koca bir ateş yakıyor ve gecenin keyfini doyasıya yaşıyoruz. Şarkılar türküler bizi bekliyor. Dinlenme konakta.

2.GÜN:19 Ağustos 2012 Pazar: AZDAVAY.
Bugün Azdavay Çatak kanyonunun doğduğu bölgelerde geçecek günümüz. Nefis bir köy kahvaltısı sonrası Pamukkale'nin gün görmemiş hali diyebileceğimiz, eski dönemlerde ibadet alanı olarak da kullanıldığı düşünülen Medil mağarasını ziyaret edeceğiz. Daha sonra Çatak kanyonu başlangıcına 7 km uzunluğunda 1200 yüksekliğine kadar çıkan ve Pınarbaşı Ilıca köyünde sona eren Çatak kanyonuna gidiyoruz. Seyir terasında vereceğimiz kısa fotoğraf molası sonrası Yaklaşık 1 saatlik yürüyüşle varacağımız Nalbantoğlu bölgesinde köy usülü öğlen yemeğimizi yiyoruz. Yemek sonrası Kanyon içerisindeyiz ve Çatak kanyonu buz gibi sularında serinleyeceğiz. Eminiz çok keyif alacaksınız.  Bu keyifli saatlerden sonra dönüş yolunda Suğla yaylasında fotoğraf molası veriyor ve Aşıklar köprüsünden geçiyoruz. Yorulduk. Yanık Ali konağına geçip dinleniyoruz. Akşam yemeği gece ateşi ve eğlence konağımızda...

3.GÜN: 20 Ağustos 2012 Pazartesi:: Sabah yapacağımız köy kahvaltısı sonrası Kastamonu üzerinden Ersizler kanyonuna varacağız. İsteyenler yöreye özgü Ecevit çorbası içebilirler. ayaklarımızı suya değdirdikten sonra Küre ilçesi üzerinden İnebolu'ya gideceğiz. muhteşem eski İnebolu evlerinin olduğu dar sokaklardan geçiyor, Kurtuluş savaşında en önemli katkıların yapıldığı bu ilçemizin Türk Ocağında kısa bir sunum aldıktan sonra vereceğimiz öğlen yemeği molası sonrası İnebolu'dan ayrılarak Abana'da Hacıveli konağında kahve molası veriyor ve Çatalzeytin, Ayancık üzerinden Sinop'a varıyoruz. Yol güzergahımızda Hamsilos fiyortlarını ve aklimanı gezdikten sonra Sinop Cezaevi ve Karakum'u geziyoruz. Alacağımız öğlen yemeği sonrası Sinopun şirin ilçelerinden Gerze'ye çerek otelimize yerleşiyor ve denizin keyfini çıkarıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4.GÜN: 21 Ağustos 2012 Salı: Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası şirin ilçe Erfelek'e varıyoruz. 28 Takım şelaleden oluşan Tatlıca takım şelalelerini grubun durumuna göre geçtikten sonra Ana şelale Gürleyik şelalesinde vereceğimiz çay-kahve molası sonrası Erfelek'teki restaurantımıza geçerek öğlen yemeği molası veriyoruz. Yemek sonrası erfelekten ayrılarak Ankara'ya hareket ediyor. belirli noktalarda vereceğimiz molalar sonrası gece 22.00 civarlarında Ankara'da oluyoruz.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

//www.flickr.com/photos/68621855@N00/sets/72157625164163219/detail/" target="_blank" style="transition:color 0.1s linear;-webkit-transition:color 0.1s linear;text-decoration:none;color:rgb(203, 73, 0);-webkit-transform:translateZ(0px)">Artıyaşam
Burçin Yıldırım(Sinop Erfelek)
//www.flickr.com/photos/68621855@N00/sets/72157624475774918/detail/" target="_blank" style="transition:color 0.1s linear;-webkit-transition:color 0.1s linear;text-decoration:none;color:rgb(203, 73, 0);-webkit-transform:translateZ(0px)">Aynur Yılmaz
//www.flickr.com/photos/68621855@N00/sets/72157624351568651/detail/" target="_blank" style="transition:color 0.1s linear;-webkit-transition:color 0.1s linear;text-decoration:none;color:rgb(203, 73, 0);-webkit-transform:translateZ(0px)">Artıyaşam2

NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ?


Daha Büyük Görüntüle

HAREKET NOKTAMIZ

08 Ağustos 2013, Kumrular, 07:00

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
7 taksit
Yetişkin 495 TL 495 TL 525 TL
Tek kişilik oda 605 TL 605 TL 635 TL
7-12 yaş 385 TL 385 TL 400 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz


* 3-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 175 TL ilave edilir.

3 kişilik odada kişibaşı: 475 Lira peşin   500 lira KK ile 7 taksit

Garanti ve Yapı kredi kartlarına taksitlendirme yapılabilmektedir.

NOTLAR:

 
  • Araç durumu katılım sayısına göre belirlenmektedir.
  • Araç yerleşim listesi kesin kayıt sırasına göre olup, ödemelerin etkinlik başlamadan önce EFT/KK yada Nakit olarak ofisimize ödenmesi gerekmektedir.
  • Sayımızın 19'a kadar olması durumunda özel dizayn turizm paketli 20 kişilik VW 2009-2010 model Crafter; 30 Kişiye kadar 31 kişilik Midibuslar, 30 Üstü olması durumunda da 46 kişilik otobüsler kullanılır.
  • Tüm araçlarımızda sıcak ve soğuk içeçecek ikramları standart olup; müzik tarzı olarak hafif veya klasik/entrumental tarzı müzik çalar,
  • Etkinlikte çekilen fotoğraflar salı günü saat 10.00'da yayınlanan etkinlik bülteninde link olarak yayınlanır.
  • Etkinlik süresince olabildiğince plastik kullanımının az olmasına özen gösterilir ve çöp ile sigara izmaritlerinin yere atılmaması rica edilir.
1618 nolu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence  gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TURSAB üyesi Seyahat Acentaları yapabilir. Dernekler, vakıflar, klüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar Acentalar olmaksızın tur ve yukarıdaki faaliyetleri düzenleyemez. Lütfen gezinizin Türsab üyesi Acentalar ile yapıldığına emin olunuz. Hukuk devleti vatandaşların duyarlılığı ile işler.

REZERVASYON ve BİLGİ:

Selanik 2 Caddesi No: 78/7 Kızılay, Çankaya / ANKARA
(Metropol Sineması Yanı)

Telefon: 0 312 417 67 06 - 0 312 417 67 09
GSM: 0 530 333 2 331

rezervation2

footer